Helena w podróży

AktualnośćiDziałalność

20 września 2020 w Trzebini,przy salwatoriańskiej parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa miała miejsce inauguracja ogólnopolskiej wystawy plenerowej pt. “Helena Kmieć. Ona pięknie żyła. Pokazała, że można.” Wystawa rozpoczęła swoją podróż po parafiach w Polsce.

Czym jest wystawa?
6 połączonych ze sobą standów dwustronnie zapełnionych treściami opowiadających o życiu i działalności Heleny Kmieć, przystosowanych do stania w każdych warunkach atmosferycznych
Gdzie będzie i kiedy?

Będzie wystawiana w różnych miejscach w Polsce (ok. dwa tygodnie w wybranej miejscowości). Będzie podróżować tak długo, aż nie ustanie zainteresowanie ją. Inauguracja wystawy rozpocznie się 20 września w Trzebini przy salwatoriańskiej parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na ten moment już zaplanowane są wystawy przy parafiach w Trzebnicy, Żmigrodzie i Chrzanowie.
Dlaczego ma wartość?

Opowiada o życiu i działalności śp. Heleny Kmieć, która w obecnych czasach jest inspiracją do tego aby aktywnie działać społecznie i “robić dobro”. Wystawa promuje dobre idee i inspiruje do zmiany swojego życia w duchu osoby śp. Helenki. Jest Ona osobą, którą ze względu na jej piękne życie warto promować dalej i szerzej.
Jakie są jej cele?

Wystawa jest organizowana przez Fundację im. Heleny Kmieć, która od początku swojej działalności  ma na celu kontynuowanie misji Heleny poprzez realizację akcji pomocowych, edukacyjnych i promujących osobę Heleny Kmieć. Jednym z naszych sztandarowych programów jest program stypendialny w ramach którego wspieramy dzieci w Meksyku, Boliwii oraz w Zambii. W tym roku ze względu na sytuację koronawirusową, szczególnie w Meksyku, jest potrzebne o wiele większe wsparcie. Każda zebrana przez nas złotówka przy okazji akcji związanej z wystawą pomoże dzieciom w tragicznej sytuacji finansowej.

 
Wszystkie Parafie zainteresowane nieodpłatnym postawieniem wystawy na swoim terenie zapraszamy do kontaktu z Fundacją pod adresem mailowymfundacja@helenakmiec.pllub nr tel. 536 051 777 
 
 
 
Produkcja standów została sfinansowana ze środków promocyjnych Urzędów Miast Trzebini i Libiąża. Dziękujemy za wsparcie!
Poprzedni
Misja:Niebo – 3 rocznica śmierci śp. Heleny Kmieć w Libiążu
Następny
Ważne informacje dla uczestników III edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego “Podaj dobro dalej!”

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Aktualnośći
Bez kategorii
Działalność
Świadectwa
Video
Wesprzyj
Z życia fudnacji

Fundacja na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Wolontariat na Facebooku

Facebook Pagelike Widget
Scroll Up