Szkolna Wyprawka Marzeń 2019

AktualnośćiBez kategoriiDziałalnośćWesprzyj

Już niedługo Nasze dzieci udadzą się na powrót do szkół. Każde z własną wyprawką szkolną. Sprawmy aby stypendyści Fundacji również mogli założyć swoje wymarzone plecaki oraz uczyć się w szkole swoich marzeń ♥

Wrześniowy dzwonek budzi wszystkich z wakacyjnego letargu. Zarówno młodsi, jaki i starsi już wkrótce udają się do szkół z głową pełną marzeń, planów i szalonych pomysłów. Każdy wraca do klas z plecakiem pełnym zeszytów, książek i piórnikiem po brzegi wyładowanym najróżniejszymi pisakami. Koledzy i przyjaciele z ławek sprawiają, że szkolne chwile stają się niezapomniane!

Taka szkolna rzeczywistość jest bliska dla nas wszystkich. Również dla wspaniałych stypendystów Fundacji im. Heleny Kmieć z Boliwii, Meksyku i Zambii. Nasi stypendyści to dzieci, które łączy odwaga, żądza przygód, radość ale przede wszystkim ogromne pragnienie poznawania świata, które mogą realizować w szkołach, do których uczęszczają dzięki wsparciu stypendialnemu.

Już niedługo Nasze dzieci udadzą się na powrót do szkół. Każde z własną wyprawką szkolną. Sprawmy aby stypendyści Fundacji również mogli założyć swoje wymarzone plecaki oraz uczyć się w szkole swoich marzeń ♥

Obecnie w programie stypendialnym Fundacji znajdują się uczniowie szkoły na zambijskiej wyspie Deepie, czwórka uczniów z meksykańskiej szkoły w Xoxocotla oraz boliwijska uczennica w Cocabambie.

CO?
Zbiórka funduszy na wyprawki szkolne oraz bezpośrednie wsparcie szkół dla stypendystów Fundacji im. Heleny Kmieć w Boliwii, Zambii i Meksyku.

DO KIEDY?
Akcja potrwa do końca października 2019. Po tym terminie do każdego darczyńcy będą wysłane podziękowania w formie ramki ze zdjęciem i cytatem.

JAK MOGĘ POMÓC?
Przelew na konto Fundacji im. Heleny Kmieć z dopiskiem: Szkolna wyprawka marzeń.
Fundacja im. Heleny Kmieć, ul. B.Głowackiego 3, 32-540 Trzebinia
ING Bank Śląski 03 1050 1100 1000 0090 8023 9008
lub za pośrednictwem strony internetowej i DotPaya
http://helenakmiec.pl/wesprzyj/

W związku z brakiem możliwości przekazania darów rzeczowych dla naszych stypendystów Fundacja postanowiła przeprowadzić zbiórkę środków finansowych, które posłużą do zakupu niezbędnych materiałów edukacyjnych dla stypendystów na miejscu.

Poprzedni
Gala laureatów II edycji ogólnopolskiego projektu “Podaj dobro dalej!”
Następny
Helena. Muzyczna biografia

Fundacja na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Wolontariat na Facebooku

Facebook Pagelike Widget