Lista zgłoszonych grup do V edycji

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. Karola Wojtyły w Czańcu
  2. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
  3. Szkoła Podstawowa Nr 231 im. gen. M. Zaruskiego w Warszawie
  4. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym
  5. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krakowie
  6. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Żaganiu
  7. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy
  8. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi gr. I
  9. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi gr. II
  10. Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Stargardzie
  11. Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Płomień w Katowicach
  12. Koło misyjne im. Helenki Kmieć z ZSP w Skórcu
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy
  14. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku
  15. Szkoła Podstawowa im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie
  16. Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach
  17. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach gr. I
  18. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach gr. II
  19. Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie
  20. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Barcianach gr I
  21. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Barcianach gr II
  22. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzydlowie gr. I
  23. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzydlowie gr. II
  24. Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie
  25. Szkolne Koło CARITAS przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie
  26. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach
  27. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikoła Kopernika w Porąbce
  28. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sadkowie
  29. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
  30. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej
  31. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dobieszowicach Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
  32. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka w Warszawie
  33. Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach
  34. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie