Książka dla dzieci “Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć”


NABYWAJĄC KSIĄŻKĘ PRZEZ NASZĄ FUNDACJĘ CZYNISZ DOBRO !
DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY PRZEZNACZONY JEST NA PROGRAM STYPENDIALNY WSPIERAJĄCY EDUKACJĘ DZIECI W BOLIWII, MEKSYKU I ZAMBII.

Przed Tobą spotkanie z na pozór zwykłą dziewczyną, taką jak wiele innych, a jednak niesamowitą, bo o wielkim sercu. Przy pierwszym spotkaniu Helenka może wyda Ci się nieśmiała, cicha i zwyczajna. Ale to pozory i pod tymi zewnętrznymi cechami kryje się odważna, pełna energii i radości młoda osoba. Kobieta, dla której szczęście drugiego człowieka zawsze było ważniejsze niż jej własne. Zobaczycie, jak pięknie można żyć, oddając się innym i Bogu. I odkryjecie, że wybierając drogę miłości, każdy może zostać świętym lub świętą. Życie Helenki, choć krótkie, było piękne, o czym chcemy Ci opowiedzieć. Na kolejnych kartkach tej książki odkryjecie nową przyjaciółkę, która chce, byście ją dobrze poznali i razem z nią raz jeszcze przeżyli wszystkie wspaniałe przygody. Helenka przygotowała dla Was prezent. Jaki? To niespodzianka! Odkryjecie ją w rozpoczynającej się właśnie opowieści…

ze wstępu do książki “Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć”

O książce
24 stycznia 2021 roku minęła czwarta rocznica śmierci śp. Heleny Kmieć. W ten dzień, ku upamiętnieniu Helenki, miała miejsce premiera najnowszego projektu Fundacji. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy książkę dla dzieci poświęconą tej niezwykłej wolontariuszce, pt. „Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć.” Każdy rozdział to unikatowa historia z życia bohaterki otoczona pięknymi ilustracjami. Książka składa się z 14 rozdziałów, całościowo zamykając się w około 96 stronach. Do współpracy zaprosiliśmy dwie utalentowane, młode dziewczyny: Alicję Maciejewską, która zajęła się warstwą tekstową oraz Natalię Krawiec, która wyczarowała świat Heleny za pomocą ilustracji.

Chcę książkę! Co muszę zrobić ?
„Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć” stanowi cegiełkę, która wspiera program stypendialny zapewniający edukację dzieci i młodzieży z Meksyku, Boliwii i Zambii.

Cegiełkę w postaci książki można nabyć wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji w tytule przelewu wpisując hasło PODRÓŻ PO MIŁOŚĆ.

Fundacja im. Heleny Kmieć
ul. B. Głowackiego 3
32-540 Trzebinia

ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PLN 03 1050 1100 1000 0090 8023 9008

EUR 78 1050 1100 1000 0090 8023 9016
USD 62 1050 1100 1000 0090 8039 3243
Tytuł przelewu: Darowizna Podróż po miłość

W przypadku wysyłki książki na adres inny niż dane konta prosimy o kontakt mailowy fundacja.helenakmiec@gmail.com
Książki staramy się wysyłać na bieżąco, od momentu zaksięgowania wpłat na konto. Przesyłki wysyłamy za pomocą Poczty Polskiej standardową przesyłką priorytetową.
NAJBLIŻSZA WYSYŁKA 05.08.2021 (czwartek)
W przypadku potrzeby szybkiej wysyłki prosimy o kontakt telefoniczny.#misjahelenytrwa
Bądź jej częścią! Przekaż nam 1% podatku. Szczegóły TUTAJ

Wspólnie stwórzmy żywe miejsce pamięci Helenki

Fundacja na Facebooku

Facebook Pagelike Widget