5 rocznica śmierci śp. Heleny Kmieć

Serdecznie zapraszamy do Libiąża 23 stycznia 2022 roku na wydarzenia związane z 5 rocznicą śmierci Heleny Kmieć. Pragniemy utrwalić pamięć o śp. Helence, jej pięknym życiu, ofiarnym poświęceniu i miłości, którą dzieliła się z drugim człowiekiem. Chcemy, aby jej postawa pełna radości i pokory nieustannie inspirowała wielu. W ten wyjątkowy czas chcemy podziękować za życie ziemskie Helenki oraz modlić się o wyjątkową i wieczną misję dla niej jaką jest NIEBO. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą zjawić się osobiście do duchowej łączności po przez transmisję na żywo.

Serdecznie zapraszamy do Libiąża 23 stycznia 2022 roku na wydarzenia związane z 5 rocznicą śmierci Heleny Kmieć.

Pragniemy utrwalić pamięć o śp. Helence, jej pięknym życiu, ofiarnym poświęceniu i miłości, którą dzieliła się z drugim człowiekiem. Chcemy, aby jej postawa pełna radości i pokory nieustannie inspirowała wielu. W ten wyjątkowy czas chcemy podziękować za życie ziemskie Helenki oraz modlić się o wyjątkową i wieczną misję dla niej jaką jest NIEBO.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą zjawić się osobiście do duchowej łączności po przez transmisję na żywo –> https://youtu.be/eVNhQFiKiXM