
Luz Maria 18 L
Urodzona: 11.04.2003
W programie stypendialnym Fundacji od: 15.08.2020
Mamy czworo dzieci, z których ostatnia córka nazywa się Luz María i ma 17 lat. Obecnie kończy ostatni rok w Liceum nr. 4 w Jojutla. Prowadzimy biznes, sprzedajemy galaretki i robimy chleb. Dzięki temu utrzymujemy się na co dzień, jednak czasami ledwo starcza nam na pokrycie podstawowych wydatków. Ciężką pracą i z dużym wysiłkiem żyjemy z dnia na dzień. Moje dzieci pomagają nam, robiąc to, co sprzedajemy, i wspierają nas w tym, co konieczne, ale z powodu obecnej sytuacji na świecie, która dotknęła wiele krajów, sprzedaż bardzo spadła, a to powoduje brak wystarczających dochodów na codzienne i podstawowe wydatki.
To, co zarabiamy, nie wystarcza na pokrycie wydatków na dom i naukę naszych dzieci. Dlatego każdego dnia wstajemy i dając z siebie wszystko, staramy się zapewnić naszym dzieciom to, co najlepsze. Moja córka zdradziła mi, że jednym z jej największych pragnień jest kontynuacja nauki i ukończenie studiów.
Z tego powodu zwracamy się z prośbą o wsparcie dla naszej córki. Dzięki czemu będzie mogła osiągnąć swoje wymarzone cele; ukończenie z sukcesem szkoły średniej, a następnie kontynuowanie nauki na studiach.
Rodzice Enriqueta i Octavio
Chcę pomóc dzieciom w Meksyku !
Do zapewnienia podstawowych potrzeb takich jak opłacenie czesnego w szkole, podręczniki, mundurki, transport i jedzenie, rocznie potrzebne jest 330 $ (ok. 1300 zł) na stypendystę.
Każda złotówka przybliża naszych stypendystów do zdobycia pełnej edukacji, która jest dla nich szansą na lepsze życie i wyrwanie się z biedy.
Co mogę zrobić aby pomóc?
- Przekaz darowiznę pieniężną za pomocą strony lub przelewem tradycyjnym.
- Kup dowolną cegiełkę, z której dochód przeznaczamy na stypendia.
- Realizuj zakupy online i pomagaj bezpłatnie. Z każdej twojej transakcji średnio 2,5% zostaje przekazywane na nasze projekty.
- Polub nas w mediach społecznościowych i udostępniaj nasze informacje. Niech będzie nas więcej!
Szczegóły dotyczące darowizn w Regulaminie Darowizn.
Szczegóły dotyczące przetwarzania danych w Polityce Prywatności.
Przelew tradycyjny
Wspierać stypendystów można również po przez wpłatę kwoty na konto Fundacji w tytule przelewu wpisując: Stypendium w Meksyku
Fundacja im. Heleny Kmieć
ul. B. Głowackiego 3
32-540 Trzebinia
PLN 03 1050 1100 1000 0090 8023 9008
ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
EUR 78 1050 1100 1000 0090 8023 9016
USD 62 1050 1100 1000 0090 8039 3243
Tytuł przelewu: Stypendium w Meksyku